Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > MŠ Zvíkov > Akce Zvíkov > ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2021-2022

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2021-2022Datum konání:
1.9.2021

Slavnostní zahájení školního roku proběhne ve středu 1. 9. 2021 cca od 8.00 do 9.00 hod.

 

Informace pro žáky 2. až 5. třídy

Žáci 2. až 5. třídy mohou využít školní družiny a přijít do školy již od 6.30 hod. Přijdou v rouškách, v šatně v přízemí se přezují (přinesou si s sebou přezůvky a boty uloží na místo se svým jménem) a půjdou do ŠD nebo od 7.30 již do svých tříd (4. a 5. ročník do nově vystavěné třídy). Dozor nad nimi převezmou třídní učitelky. Všem dětem bude proveden covid test (všichni dobře známe). Teprve po vyhodnocení testů přejdou do třídy paní učitelky Čápové a slavnostně, společně s novými prvňáčky, bude zahájen školní rok. Aktovky si děti přinesou až ve čtvrtek.

Po slavnostním zahájení buď odejdete domů nebo můžete zůstat v ŠD do oběda. Zájemci o pobyt v ŠD a oběd se nahlásí již ráno panu učiteli. Kdo bude odcházet po obědě sám, musí mít lístek podepsaný rodičem.

 

Informace pro žáky 1. třídy.

Prosím, přijďte do školy v rouškách od 7.45 do 8.00 hod. Děti si ve třídě roušky sundají, rodiče je budou mít po celou dobu. Rodiče prvňáčků ani prvňáčci se nemusí přezouvat ani zouvat, v botách vyjdou schody do prvního patra. Jejich třída bude hned naproti schodům. (Jestli si budou chtít prvňáčci donést přezůvky hned první den, přezují se v šatně v přízemí a boty si dají na místo se svým jménem.)

Ve třídě paní učitelka otestuje děti covid testem. Nikdo se nebude bát, protože testy děti znají již ze školky. Po vyhodnocení testů přijdou děti z ostatních ročníků a proběhne slavnostní zahájení školního roku. Po skončení zahájení zůstanou prvňáčci a jejich rodiče ve třídě a paní učitelka sdělí důležité informace týkající se prvních dnů ve škole. Předpokládaný konec schůzky je v cca do 9.30 hod.

Děti mohou přijít s aktovkou.

Případné dotazy na čísle: 606 748 753