Úvod > MŠ Zvíkov > Akce Zvíkov > Uzavření zařízení z důvodu výskytu covidu

Uzavření zařízení z důvodu výskytu covidu

Od 2. 12. 2021 bude uzavřena ZŠ z důvodu výskytu covidové nákazy. Dle pokynů hygieny mohou žáci po pěti dnech od zjištění nákazy (tedy od neděle     5. 12. a dále) podstoupit test PCR. Jestli bude výsledek negativní a rodiče toto ve škole doloží, mohou se děti od středy vrátit do lavic. Od pátku poběží ve 2. až 5. třídě on-line výuka. První třída dostane domácí úkoly k vypracování. Rodiče žáků 2. až 5. třídy již byli informováni telefonicky třídními učitelkami, rodiče prvňáčků budou podrobně informováni na on-line schůzce ve čtvrtek 2. 12. od 18. hod. Přístupová hesla jim již byla zaslána. V případě dotazů kontaktujte třídní učitelky. Podle vývoje situace budou rodiče informováni o případných změnách mailem nebo sms.

Pro MŠ platí otevření od pondělí 6. 12. pro děti, které podstoupí PCR test a prokážou negativní výsledek. Pro ostatní platí karanténa do konce příštího týdne (tedy do12. 12.). Od pondělí 13. 12. jsou obě oddělení MŠ opět v běžném provozu.

Posílejte do zařízení jen děti zdravé, bez rýmy, kašle apod.

Děkujeme za pochopení.