Úvod > MŠ Zvíkov > Akce Zvíkov > SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2022-2023

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2022-2023

Slavnostní zahájení školního roku proběhne ve čtvrtek 1. 9. 2022 od 8.00 hod.

Žáci 2. až 5. třídy mohou využít školní družiny a přijít do školy již od 6.30 hod. V šatně v přízemí se přezují (přinesou si s sebou přezůvky, boty uloží do skříňky se svým jménem) a půjdou do ŠD. Kdo nechce využít školní družinu, přijde v 7.50 hod do školy do třídy paní učitelky Abelové (nová třída).

Zde společně všechny ročníky zahájíme školní rok (cca 8.00 - 8.45 hod). Aktovky si děti přinesou až v pátek.

Po slavnostním zahájení žáci odejdou domů nebo mohou zůstat v ŠD do oběda. Zájemci o dopolední pobyt v ŠD a oběd se nahlásí již ráno paní učitelkám. Kdo bude odcházet v průběhu dopoledne nebo po obědě ze ŠD sám, musí mít lístek podepsaný rodičem.

V pátek už je běžný provoz školy i ŠD od 6.30 do 16.30 hod.

Informace pro žáky 1. třídy.

Rodiče prvňáčků ani prvňáčci se nemusí přezouvat ani zouvat, v botách vyjdou schody do prvního patra. Zde je přivítáme a zavedeme do třídy slavnostního zahájení (cca 8.00 - 8.45 hod). Jestli si budou chtít prvňáčci donést přezůvky hned první den, přezují se v šatně v přízemí a boty si dají na místo se svým jménem. Děti mohou přijít s aktovkou.

Po skončení zahájení přejdou prvňáčci a jejich rodiče do své budoucí třídy a paní učitelka sdělí rodičům

důležité informace týkající se prvních dnů ve škole, popř. zodpoví dotazy rodičů.

Předpokládaný konec schůzky je v cca 9.15 hod.

Případné dotazy na čísle: 606 748 753