Úvod > MŠ Zvíkov > Akce Zvíkov > Informace k opětovnému nastoupení dětí ZŠ a MŠ do školy v pondělí dne 12. 4. 2021.

Do ZŠ nastoupí všechny ročníky, tedy všechny třídy od prvňáčků po páťáky. Rotační výuka pro malotřídky neplatí.

Školní družina i školní jídelna budou v běžném provozu.

Testování žáků bude probíhat hned ráno, po příchodu dětí do školy, vždy v pondělí a ve čtvrtek.

Povinné jsou pro děti respirátory nebo zdravotnické roušky. Ne látkové, šité doma.

Do MŠ mohou v pondělí 12. 4. nastoupit pouze předškoláci a to v běžném režimu. Mladší děti zatím zůstávají doma.

I pro předškoláky platí povinné bezbolestné testování (v pondělí a ve čtvrtek) z přední části nosu.

Ideální variantou se nám jeví možnost vykonání odběru rodičem v šatně MŠ za přítomnosti pedagoga.

Roušky ani respirátory pro děti MŠ nejsou povinné.

Mimořádná hygienická opatření budou i nadále dodržována v ZŠ i MŠ po celou dobu provozu.

V případě dotazů volejte 606 748 753.