Žáci a rozvrhy

Seznamy žáků

1. ROČNÍK
1. Fiktus Antonín 4. Karták Václav 7. Muchnová Sára
2. Hájek Vratislav 5. Kyrian Ivo 8. Nezbedová Sofie
3. Jelínek Karel 6. Máchová Denisa 9. Řáhová Linda
2. ROČNÍK
1. Číhalová Vendula 7. Liška Václav 13. Mračková Nela
2. Čiperová Bára 8. Matoušek Prokop 14. Panský Michal
3. Hájek Richard 9. Matulová Tereza 15. Šimánková Lenka
4. Hrbek Vít 10. Mikešová Darina 16. Šuldová Barbora
5. Kindl Antonín Jindřich 11. Morajanu Michael 17. Tomášek Patrik
6. Kyrian Jaroslav 12. Moravcová Simona  
3. ROČNÍK
1. Hájková Adléta 4. Lubinski Arpád 7.  Řezníková Sabina
2. Hrbek Šimon 5. Nezbeda Lukáš 8. Šulda Josef
3. Laštovková Mia 6. Rod Matyáš  
4. ROČNÍK
1. Bambule Šimon 6. Kosařová Tereza 11. Panská Magdalena
2. Číhalová Michaela 7. Kučera Marek 12. Sztrapková Natálie
3. Fiktus Martin 8. Kyrian Petr 13. Šmída Matěj
4. Kandl Jakub 9. Moudrá Johana  
5. Kindl Martin Václav 10. Nistor Patrik  
5.ROČNÍK
1. Ficek Matěj 5. Kopačka Tomáš  9. Pletka Jan
2. Frcal Adam 6. Kotašková Veronika 10. Poncar Jakub
3. Hájková Anežka 7. Kršík Vladimír 11. Řáha Filip
4. Hladíková Kristýna 8. Mraček Matyáš  

 

Rozvrhy hodin 2017/2018

1. ROČNÍK-třída II.-třídní učitelka Mgr. Marie Abelová

Den od 8:00 od 9:00 od 10:00 od 10:55
do 8:45 do 9:45 do 10:45 do 11:40
Po ČJ M ČJ PRV
Abelová Abelová Abelová Abelová
Út ČJ M ČJ
Abelová Abelová Hrbková Abelová
St ČJ M TV HV
Abelová Abelová Mraček Čápová
Čt ČJ ČJ VV PRV
Abelová Abelová Hrbková Abelová
ČJ M ČJ TV
Abelová Abelová Abelová Mraček

Ke stažení v Excelu: ROZVRH HODIN 1. ročník

2. ROČNÍK-třída I.-třídní učitelka Mgr. Sylvie Sedláčková

Den od 8:00 od 9:00 od 10:00 od 10:55 od 12:10
do 8:45 do 9:45 do 10:45 do 11:40 do 12:55
Po ČJ M ČJ TV  
Sedláčková Sedláčková Sedláčková Mraček  
Út ČJ M PRV VV  ČJ
Sedláčková Sedláčková Čápová Hrbková  Čápová
St ČJ M PRV  
Sedláčková Sedláčková Čápová Hrbková  
Čt ČJ M TV ČJ  
Sedláčková Sedláčková Mraček Sedláčková  
ČJ M HV ČJ  
Sedláčková Sedláčková Čápová Čápová  

Ke stažení v Excelu: ROZVRH HODIN 2.ročník

3. ROČNÍK-třída II.-třídní učitelka Mgr. Marie Abelová

Den od 8:00 od 9:00 od 10:00 od 10:55 od 11:50
do 8:45 do 9:45 do 10:45 do 11:40 do 12:35
Po ČJ M ČJ PRV AJ
Abelová Abelová Abelová Abelová  Abelová
Út ČJ M ČJ  AJ
Abelová Abelová Hrbková Abelová Abelová
St ČJ M TV HV AJ
Abelová Abelová Mraček Čápová  Abelová
Čt ČJ ČJ VV PRV  M
Abelová Abelová Hrbková Abelová  Abelová
ČJ M ČJ TV  PRV
Abelová Abelová Abelová Mraček Abelová

Ke stažení v Excelu: ROZVRH HODIN 3. ročník

4. ROČNÍK-třída III.-třídní učitelka Mgr. Markéta Čápová

Den od 7:00 od 8:00 od 9:00 od 10:00 od 10:55 od 11:50
do 7:45 do 8:45 do 9:45 do 10:45 do 11:40 do 12:35
Po   ČJ M ČJ  VL
  Čápová Čápová Čápová Čápová  Čápová
Út  INF ČJ M AJ  TV
 Mraček Čápová Čápová Abelová Čápová  Mraček
St   ČJ M AJ AJ  ČJ
  Čápová Čápová Abelová Abelová Čápová
Čt   ČJ M VL VV VV
  Čápová Čápová Čápová Hrbková Hrbková
  ČJ M TV HV
  Čápová Čápová Čápová Hrbková Čápová

Ke stažení v Excelu: ROZVRH HODIN 4. ročník

5. ROČNÍK-třída III.-třídní učitelka Mgr. Markéta Čápová

Den od 7:00 od 8:00 od 9:00 od 10:00 od 10:55 od 11:50
do 7:45 do 8:45 do 9:45 do 10:45 do 11:40 do 12:35
Po   ČJ M ČJ  VL
  Čápová Čápová Čápová Čápová Čápová
Út   ČJ M AJ  TV
  Čápová Čápová Abelová Čápová  Mraček
St    INF ČJ M AJ AJ  ČJ
  Mraček Čápová Čápová Abelová Abelová Čápová
Čt   ČJ M VL VV  VV
  Čápová Čápová Čápová Hrbková Hrbková
  ČJ M TV  HV
  Čápová Čápová Mraček Hrbková Čápová

Ke stažení v Excelu: ROZVRH HODIN 5. ročník